Toote kirjeldus:
Kohaldamisala
Automaatne pesumasin, mida kasutatakse toidu-, põllumajandus-, farmaatsia-, metsandus-, keskkonna-, põllumajandustoodete testimise, laboriloomade ja muudes seotud valdkondades klaasnõude puhastuslahuste pakkumiseks. Kasutatakse Erlenmeyeri kolbide, kolbide, mõõtekolbide, pipettide, süsteviaalide, Petri tasside jms puhastamiseks ja kuivatamiseks.
Spetsifikatsioon:
| Mõõtmed (K*L*S) | 990 * 612 * 750 mm |
| Puhastuskihtide arv | 1-3 kihti |
| Kambri maht | 202L |
| Tsirkulatsioonipumba voolukiirus | 0–600 l/min reguleeritav |
| Elekter | 280V/380V |
| Küttevõimsus | 4 kW/9 kW |
| Korvi tuvastamise süsteem | Standardne |
| Paigaldusmeetod | Eraldiseisev |
| Kuivamisviis | EcoDry funktsioon |
![]()
![]()
![]()
![]()
Operatsioonide juhtimine
1. Pesu alguse viivitusfunktsioon: instrumendil on ajastatud algus- ja taimeri käivitusfunktsioon, et parandada kliendi töö efektiivsust
2. OLED-mooduli värviline ekraan, isevalgustuv, kõrge kontrastsus, vaatenurga piiranguid pole
3. taseme paroolihaldus, mis võimaldab kasutada erinevaid haldusõigusi
4. Seadme rikke enesediagnostika ja heli- ning tekstiteated
5. Andmete automaatse salvestamise funktsioon (valikuline)
6.USB puhastusandmete ekspordi funktsioon (valikuline)
7. Mikroprinteri andmete printimise funktsioon (valikuline)
Tehniline innovatsioon:
——Modulaarsed korvid
![]()
.![]()
Hangzhou Xipingzhe bioloogilise tehnoloogia Co., Ltd.
XPZ on juhtiv laboriklaaside pesumasinate tootja, mis asub Hangzhou linnas Zhejiangi provintsis Hiinas. XPZ on spetsialiseerunud automaatsete klaasnõude pesumasinate uurimisele, tootmisele ja kaubandusele, mida kasutatakse biofarmaatsia, meditsiini, kvaliteedikontrolli, toiduseire ja naftakeemia valdkonnas.
XPZ on pühendunud igasuguste puhastusprobleemide lahendamisele. Oleme Hiina kontrolliasutuste ja keemiaettevõtete peamine tarnija ning XPZ kaubamärk on levinud paljudesse teistesse riikidesse, nagu India, Ühendkuningriik, Venemaa, Lõuna-Korea, Uganda, Filipiinid jne. XPZ pakub integreeritud lahendusi, mis põhinevad kohandatud nõudlusel, sealhulgas tootevalikut, paigaldust ja käitamise koolitust jne.
Kogume rohkem ettevõtte eeliseid, et pakkuda uuenduslikke tooteid kõrge kvaliteedi ja suurepärase teenindusega, et säilitada meie pikaajaline sõprus.
Sertifikaadid:
KKK:
K1: Miks valida XPZ?
Oleme Hiina kontrolliasutuste ja keemiaettevõtete peamine tarnija.
Meie bränd on levinud paljudesse teistesse riikidesse, näiteks Indiasse, Ühendkuningriiki, Venemaale, Aafrikasse ja Euroopasse.
Pakume integreeritud lahendusi, mis põhinevad kohandatud nõudlusel, sealhulgas tootevalikul, paigaldamisel ja käitamise koolitusel.
K2: Millist saadetist saab klient valida?
Tavaliselt saadetakse meritsi, õhuteed pidi.
Anname endast parima, et rahuldada klientide transpordivajadusi.
K3: Kuidas tagada toote kvaliteet ja müügijärgne teenindus?
Meil on CE, ISO kvaliteedisertifikaat jne.
Meil on suurepärane müügijärgne teenindus ja müügijärgne insener.
Meie toodetel on garantiiaeg.
Q4: purkwekülastada oma tehast veebis?
Oleme väga toetavad.
K5: Millist makseviisi saab klient valida?
T/T, L/C ja jne.