Meie lahendused on klientide seas kõrgelt hinnatud ja usaldusväärsed ning vastavad pidevalt muutuvatele finants- ja sotsiaalsetele nõuetele Hiina P-Audio stiilis 15-tollise kõlariosade ja kõlarikorvi parima hinnaga. Kui meie lahendus teid huvitab, võtke meiega ühendust. Pakume teile üllatust kvaliteedi ja hinna osas.
Meie lahendused on klientide seas laialdaselt tunnustatud ja usaldusväärsed ning vastavad pidevalt muutuvatele finants- ja sotsiaalsetele nõuetele.Hiina PA-raami ja PA-kõlariosade hindKuna maailma majandusintegratsioon toob xxx tööstusele väljakutseid ja võimalusi, oleme oma meeskonnatöö, esikohale seadmise, innovatsiooni ja vastastikuse kasu põhimõtteid järgides piisavalt kindlad, et pakkuda oma klientidele siiralt kvalifitseeritud lahendusi, konkurentsivõimelist hinda ja suurepärast teenindust ning ehitada koos oma sõpradega helgemat tulevikku kõrgema, kiirema ja tugevama vaimu all, jätkates oma distsipliini.
Hetk-1
Au-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Alumise kihi puhastuskorv, Alumise kihi puhastuskorvi riiul, Alumise kihi moodulkorv,
Paigaldatakse ühe-, kahe- või kolmekihilisse pesurisse, asetatakse erinevatesse sissepritsemoodulitesse, loputatakse korduvkasutatavaid laboriklaase, keraamikat, plastmassi, roostevaba terast jne.
| Materjal | 316L roostevabast terasest |
| Värv | Matt roostevaba teras |
| Aktiivsusrull | Kaheksa |
| Asendiregulaator | Kaks |
| Korvi raami lükkamine ja tõmbamine | 550 mm |
| Kiire liidese läbimõõt | 32 mm |
Mooduliühendusega korviriiul
Sisse- ja väljalaskekamber käsitsi lükatava ja tõmbava puhastusmehhanismiga
Paigaldatud mõlemale roostevabast terasest juhikule
Kiirkorgiga vee sisselaskeava, pesuvesi kambrijuhiku tagaküljelt igasse sissepritsemoodulisse
| Välised mõõtmed, kõrgus millimeetrites | 158 mm |
| Välised mõõtmed, laius millimeetrites | 528 mm |
| Välised mõõtmed, sügavus millimeetrites | 566 mm |
| Netokaal | 3 kg |