teeb koristustöö rõõmsamaks
Mõeldud standardsete klaasnõude laboratoorseks puhastamiseks, sobib klaasist, keraamikast, metallist, plastist jne valmistatud anumatele (nt mõõtkolvid, prooviviaalid, Erlenmeyeri kolvid, kolorimeetrilised tuubid, pipetid, gradueeritud pipetid, katseklaasid, Petri tassid, südamekujulised kolvid, keeduklaasid jne).
—————Välklamp-F2—————
| Põhiparameeter | |
| Töötemperatuur | 5–40 ℃ |
| Elektrooniline võimsus | 380 V / 50 Hz |
| Elektrijuhe | 2 m / 5 x 10 m² |
| Küttevõimsus | 9 kW/18 kW |
| Kuivatusjõud | 4 kW/6 kW |
| Koguvõimsus | 13 kW/24 kW |
| Mahutavus | 308L |
| Peristaltiline pump | 4 tükki |
| Programmid | 36 vaikimisi, 100+ kohandatud |
| Pesutemperatuur | kuni 95 ℃ |
| RS-232 port | Andmete edastamiseks pesumasinast |
| Puuteekraan | 7-tolline värviline ekraan |
| Välismõõtmed (K/L/S) | 1326 * 930 * 750 mm |
| Kaal | 200 kg |
| Temperatuuriandur | PT1000 |
| Internetiühendus saadaval | |
| Nähtav aken uksel | |
| Loputuse juhtivuse jälgimissüsteem | |
| Saadaval on puhta vee võimenduspump | |
| Kõrgefektiivne aurukondensaator | |
| Pesukamber 316L roostevabast terasest | |
| Väline paneel 304 roostevabast terasest | |
Täisautomaatse laboriklaaside pesuri neli peamist eelist
Miks valida XPZ täisautomaatne laboriklaaside pesumasin?
Rohkem funktsioone——
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
Sertifitseerimine:
Kuidas XPZ täisautomaatne laboriklaaside pesumasin laboritarvikuid puhastab?
→ Töökeskkonnana kasutatakse kraanivett ja puhast vett (või pehmendatud vett), kasutades tsirkulatsioonipumba abil spetsiaalset puhastusvahendit. Puhastusvedelikku loputatakse otse 360° anuma sees ja väljas, pöörates pihustit ja pihustitoru, et mehaaniliste ja keemiliste jõudude toimel anumasse jäänud ained eemaldada, emulgeerida ja lagundada. Lisaks saab puhastusvedelikku automaatselt kuumutada ning seejärel nõud kuumalt puhastada ja desinfitseerida, et saavutada parem puhastustulemus. Kui valitakse kuivatusfunktsiooniga mudel, saab proovipudelit pärast pesemist ka kuuma õhu käes kuivatada, et vältida õigeaegselt eemaldamata jätmisest tingitud sekundaarset saastumist.(See mudel sisaldab kuivatusfunktsiooni.)
——-Tavaline pesukord
Eelpesu → pesemine aluselise pesuvahendiga temperatuuril alla 80 °C → loputamine happelise pesuvahendiga → loputamine kraaniveega → loputamine puhta veega → loputamine puhta veega temperatuuril alla 75 °C → kuivatamine
KKK
K1: Miks valida XPZ?
Oleme Hiina kontrolliasutuste ja keemiaettevõtete peamine tarnija.
Meie bränd on levinud paljudesse teistesse riikidesse, näiteks Indiasse, Ühendkuningriiki, Venemaale, Aafrikasse ja Euroopasse.
Pakume integreeritud lahendusi, mis põhinevad kohandatud nõudlusel, sealhulgas tootevalikul, paigaldamisel ja käitamise koolitusel.
K2: Millist saadetist saab klient valida?
Tavaliselt saadetakse meritsi, õhuteed pidi.
Anname endast parima, et rahuldada klientide transpordivajadusi.
K3: Kuidas tagada toote kvaliteet ja müügijärgne teenindus?
Meil on CE, ISO kvaliteedisertifikaat jne.
Meil on suurepärane müügijärgne teenindus ja müügijärgne insener.
Meie toodetel on garantiiaeg.
Q4: purkwekülastada oma tehast veebis?
Oleme väga toetavad.
K5: Millist makseviisi saab klient valida?
T/T, L/C ja jne.