Tõusev F1
Sissepritse puhastuskorv, sissepritse puhastuskorvi riiul, sissepritsemoodul
Kasutatakse laboriklaaside, näiteks Erlenmeyeri kolbi, kolmnurkkolvi, ümarapõhjalise kolvi, lamedapõhjalise kolvi, mõõtkolvi ja mõõtesilindri puhastamiseks.
| Materjal | 316L roostevaba teras |
| Värv | Matt roostevaba teras |
| Kiire liidese läbimõõt | 32 mm |
| Sissepritseotsik | Mõõdud: 6 mm x 220 mm |
| Düüside arv | 15 tk |
| Omanike arv | 15 tk |
| Vedrude osiste positsioneerimine | 15 tk |
| Hoidikute kate | PA |
Mahutab 500–1000 ml õhukese kaelaga anumaid
Sissepritsega mooduli puhastuskorvi riiul ühenduspordiga
Laadige moodulkorvi vasakule ja paremale poole
Kiirühendus, puhas loputusvesi moodulikorvist igasse sissepritsemooduli otsikusse
| Välised mõõtmed, kõrgus millimeetrites | 250 mm |
| Välised mõõtmed, laius millimeetrites | 558 mm |
| Välised mõõtmed, sügavus millimeetrites | 352 mm |
| Netokaal | kg |