Tõusev F1
Sissepritse puhastuskorv, sissepritse puhastuskorvi riiul, sissepritsemoodul
Kasutatakse pipettide puhastamiseks.
| Materjal | 316L roostevaba teras |
| Värv | Matt roostevaba teras |
| Kiire liidese läbimõõt | 32 mm |
| Düüside arv | 116 tk |
| Raami kõrgus | 150 mm |
| Pipeti puhastatav kõrgus | 585 mm |
Sissepritsega mooduli puhastuskorvi riiul ühenduspordiga
Laadige moodulkorvi vasakule ja paremale poole
Kiirühendus, puhas loputusvesi moodulikorvist igasse sissepritsemooduli otsikusse
| Välised mõõtmed, kõrgus millimeetrites | 279 mm |
| Välised mõõtmed, laius millimeetrites | 558 mm |
| Välised mõõtmed, sügavus millimeetrites | 352 mm |
| Netokaal | kg |