Hetk-1
Au-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Sissepritse puhastuskorv, sissepritse puhastuskorvi riiul, sissepritsemoodul
Kasutatakse laboriklaaside, näiteks Erlenmeyeri kolbi, kolmnurkkolvi, ümarapõhjalise kolvi, lamedapõhjalise kolvi, mõõtkolvi ja mõõtesilindri puhastamiseks.
| Materjal | 316L roostevaba teras |
| Värv | Matt roostevaba teras |
| Kiire liidese läbimõõt | 32 mm |
| Sissepritseotsik | Mõõtmed 4 mm x 160 mm |
| Düüside arv | 21 tk |
| Ristihoidja | 21 tk |
Sissepritsega mooduli puhastuskorvi riiul ühenduspordiga
Laadige moodulkorvi vasakule ja paremale poole
Kiirühendus, puhas loputusvesi moodulikorvist igasse sissepritsemooduli otsikusse
| Välised mõõtmed, kõrgus millimeetrites | 183 mm |
| Välised mõõtmed, laius millimeetrites | 192 mm |
| Välised mõõtmed, sügavus millimeetrites | 488 mm |
| Netokaal | kg |