Hetk-1
Au-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Sissepritse puhastuskorv, sissepritse puhastuskorvi riiul, sissepritsemoodul
Kasutatakse prooviviaalide puhastamiseks.
| Materjal | 316L roostevaba teras |
| Värv | Matt roostevaba teras |
| Kiire liidese läbimõõt | 32 mm |
| Sissepritseotsik | Mõõdud 2,5 mm x 45 mm |
| Düüside arv | 119 tk |
| Ristihoidja | 119 tk |
Sissepritsega mooduli puhastuskorvi riiul ühenduspordiga
Laadige moodulkorvi vasakule ja paremale poole
Kiirühendus, puhas loputusvesi moodulikorvist igasse sissepritsemooduli otsikusse
| Välised mõõtmed, kõrgus millimeetrites | 114 mm |
| Välised mõõtmed, laius millimeetrites | 190 mm |
| Välised mõõtmed, sügavus millimeetrites | 490 mm |
| Netokaal | 4,1 kg |