Au-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Sissepritse puhastuskorv, sissepritse puhastuskorvi riiul, sissepritsemoodul
mahutab 56 pipetti, 56 tsentrifuugituubi, katseklaasi, tühja pudeli korgi jne
| Materjal | 316L roostevaba teras |
| Värv | Matt roostevaba teras |
| Kiire liidese läbimõõt | 32 mm |
| Sissepritseotsik | Mõõdud 2,5 mm x 110 mm |
| Düüside arv | 112 tk |
| Pipettide istmed | 56 tk |
| Ristihoidja | 56 tk |
Sissepritsega mooduli puhastuskorvi riiul ühenduspordiga
Laadige moodulkorvi vasakule ja paremale poole
Kiirühendus, puhas loputusvesi moodulikorvist igasse sissepritsemooduli otsikusse
| Välised mõõtmed, kõrgus millimeetrites | 190 mm |
| Välised mõõtmed, laius millimeetrites | 190 mm |
| Välised mõõtmed, sügavus millimeetrites | 494 mm |
| Netokaal | kg |