Au-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Sissepritse puhastuskorv, sissepritse puhastuskorvi riiul, sissepritsemoodul
Integreeritud moodulil on 28 pipetti, 8 tk Erlenmeyeri kolbi/kolbi/mõõtekolbi/mõõtesilindrit jne.
| Materjal | 316L roostevaba teras |
| Värv | Matt roostevaba teras |
| Kiire liidese läbimõõt | 32 mm |
| Sissepritseotsik | Mõõdud: 6 mm x 220 mm |
| Düüside arv | 36 tk |
| Pipettide istmed | 28 tk |
| Ristihoidja | 8 tk |
Sissepritsega mooduli puhastuskorvi riiul ühenduspordiga
Laadige moodulkorvi vasakule ja paremale poole
Kiirühendus, puhas loputusvesi moodulikorvist igasse sissepritsemooduli otsikusse
| Välised mõõtmed, kõrgus millimeetrites | 255 mm |
| Välised mõõtmed, laius millimeetrites | 190 mm |
| Välised mõõtmed, sügavus millimeetrites | 493 mm |
| Netokaal | kg |