Au-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Sissepritse puhastuskorv, sissepritse puhastuskorvi riiul, sissepritsemoodul
Saab puhastada 28 pipetti, 28 prooviviaali ja 9 Erlenmeyeri kolbi, kolbi, mõõtkolbi jne.
| Materjal | 316L roostevaba teras |
| Värv | Matt roostevaba teras |
| Kiire liidese läbimõõt | 32 mm |
| Sissepritseotsik | ф 2,5 mm x K 110 mm ф 4 mm x 160 mm ф 6 mm x kõrgus 220 mm |
| Düüside arv | 65 tk |
| Pipettide istmed | 28 tk |
| Ristihoidja | 28 tk |
| Omanike arv | 9 tk |
| Vedrude osiste positsioneerimine | 9 tk |
| Hoidikute kate | PA |
Sissepritsega mooduli puhastuskorvi riiul ühenduspordiga
Laadige moodulkorvi vasakule ja paremale poole
Kiirühendus, puhas loputusvesi moodulikorvist igasse sissepritsemooduli otsikusse
| Välised mõõtmed, kõrgus millimeetrites | 265 mm |
| Välised mõõtmed, laius millimeetrites | 190 mm |
| Välised mõõtmed, sügavus millimeetrites | 493 mm |
| Netokaal | 3 kg |