Hetk-1
Au-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Alumise kihi puhastuskorv, Alumise kihi puhastuskorvi riiul, Alumise kihi moodulkorv
Paigaldatakse ühe-, kahe- või kolmekihilisse pesurisse, asetatakse erinevatesse sissepritsemoodulitesse, loputatakse korduvkasutatavaid laboriklaase, keraamikat, plastmassi, roostevaba terast jne.
| Materjal | 316L roostevabast terasest |
| Värv | Matt roostevaba teras |
| Aktiivsusrull | Kaheksa |
| Asendiregulaator | Kaks |
| Korvi raami lükkamine ja tõmbamine | 550 mm |
Sisse- ja väljalaskekamber käsitsi lükatava ja tõmbava puhastusmehhanismiga
Laadige pesumasina alumisse ossa
Kanna igasuguseid võrgust reste ja igasuguseid korvide sisendeid
| Välised mõõtmed, kõrgus millimeetrites | 79 mm |
| Välised mõõtmed, laius millimeetrites | 529 mm |
| Välised mõõtmed, sügavus millimeetrites | 546 mm |
| Netokaal | 2 kg |