Au-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Ülemise kihi puhastuskorv, Keskmise kihi puhastuskorv, Ülemise kihi puhastuskorvi riiul, Keskmise kihi puhastuskorvi riiul, Ülemise kihi moodulkorv, Keskmise kihi moodulkorv
Paigaldatakse kahe- või kolmekihilisse pesurisse, asetatakse erinevatesse sissepritsemoodulitesse, loputatakse korduvkasutatavaid laboriklaase, keraamikat, plastmassi, roostevaba terast jne.
| Materjal | 316L roostevabast terasest |
| Värv | Matt roostevaba teras |
| Aktiivsusrull | Kuus |
| Asendiregulaator | Kaks |
| Korvi tuvastaja | Üks |
| Korvi raami lükkamine ja tõmbamine | 550 mm |
Sisseehitatud pöörlev pihustivars
Sisse- ja väljalaskekamber käsitsi lükatava ja tõmbava puhastusmehhanismiga
Mõlemal küljel laagriga roostevabast terasest juhtsiin
Kiirkorgiga vee sisselaskeava, pesuvesi kambrijuhiku tagaküljelt igasse sissepritsemoodulisse
Võib panna korve, mida kasutatakse puhaste laia suuga pudelite jaoks
| Välised mõõtmed, kõrgus millimeetrites | 139 mm |
| Välised mõõtmed, laius millimeetrites | 529 mm |
| Välised mõõtmed, sügavus millimeetrites | 574 mm |
| Netokaal | 3,7 kg |
Hangzhou Xipingzhe bioloogilise tehnoloogia Co., Ltd.
XPZ on juhtiv laboriklaaside pesumasinate tootja, mis asub Hangzhou linnas Zhejiangi provintsis Hiinas. XPZ on spetsialiseerunud automaatsete klaasnõude pesumasinate uurimisele, tootmisele ja kaubandusele, mida kasutatakse biofarmaatsia, meditsiini, kvaliteedikontrolli, toiduseire ja naftakeemia valdkonnas.
XPZ on pühendunud igasuguste puhastusprobleemide lahendamisele. Oleme Hiina kontrolliasutuste ja keemiaettevõtete peamine tarnija ning XPZ kaubamärk on levinud paljudesse teistesse riikidesse, nagu India, Ühendkuningriik, Venemaa, Lõuna-Korea, Uganda, Filipiinid jne. XPZ pakub integreeritud lahendusi, mis põhinevad kohandatud nõudlusel, sealhulgas tootevalikut, paigaldust ja käitamise koolitust jne.
Kogume rohkem ettevõtte eeliseid, et pakkuda uuenduslikke tooteid kõrge kvaliteedi ja suurepärase teenindusega, et säilitada meie pikaajaline sõprus.
XPZ tehas

Näitus

