| Mõõtmed (K*L*S) | 990 * 930 * 750 mm |
| Puhastuskihtide arv | 3 kihti |
| Kambri maht | 202L |
| Tsirkulatsioonipumba voolukiirus | 0–600 l/min reguleeritav |
| Elekter | 280V/380V |
| Küttevõimsus | 4 kW/9 kW |
| Korvi tuvastamise süsteem | Standardne |
| Paigaldusmeetod | Eraldiseisev |
| Kuivamisviis | Kuuma õhu kuivatamine |
Funktsiooni tutvustus
1. Viitkäivituse valik: Pesemise viivitus loenduri või fikseeritud aja järgi
2. Funktsionaalne kaitse erinevate paroolitasemetega
3. Juhtimissüsteem: mikroarvuti juhtimine, RS485, optolülitite isolatsioon, originaalne imporditud kiip, signaali kaugülekanne kaitstud.
4. Automaatne uksesüsteem
5. Tsirkulatsioonisüsteem: Muutuva sagedusega käivitusfunktsioon. Tsirkulatsioonipumba vooluhulk: 0–600 l/min. Rõhu jälgimine ja vahutamisvastane pesemine tõhusa puhastamise tagamiseks. Pihustushoob kiirusemonitoriga takistuse alarmimiseks.
6. Puhastusrestide süsteem: Puhastusrestid on igal tasandil vahetatavad. Mitmetasandilise sissepritsepesu ja vahetatavate korvide paindlikkus. Rohkem kui kolm veesisselaskeava automaatse sulgumisklapiga. Automaatne korvi tuvastamine ja veevoolu reguleerimine.
7. Mahutavuskõrgus: Ühe taseme puhastuskõrgus: 70 cm Puhastuskõrgus kahel tasemel: 46 cm Puhastuskõrgus kolmel tasemel: 17 cm





Hangzhou Xipingzhe bioloogilise tehnoloogia Co., Ltd.
XPZ on juhtiv laboriklaaside pesumasinate tootja, mis asub Hangzhou linnas Zhejiangi provintsis Hiinas. XPZ on spetsialiseerunud uurimis-, tootmis- ja kaubandusprotsessidele.automaatne klaasnõude pesumasinmida rakendatakse biofarmaatsia, meditsiinilise tervise, kvaliteedikontrolli keskkonna, toiduseire ja naftakeemia valdkonnas.
XPZ on pühendunud igasuguste puhastusprobleemide lahendamisele. Oleme Hiina kontrolliasutuste ja keemiaettevõtete peamine tarnija ning XPZ kaubamärk on levinud paljudesse teistesse riikidesse, nagu India, Ühendkuningriik, Venemaa, Lõuna-Korea, Uganda, Filipiinid jne. XPZ pakub integreeritud lahendusi, mis põhinevad kohandatud nõudlusel, sealhulgas tootevalikut, paigaldust ja käitamise koolitust jne.
Kogume rohkem ettevõtte eeliseid, et pakkuda uuenduslikke tooteid kõrge kvaliteedi ja suurepärase teenindusega, et säilitada meie pikaajaline sõprus.

Näitus


