Au-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Sissepritse puhastuskorv, sissepritse puhastuskorvi riiul, sissepritsemoodul
Kasutatakse laboriklaaside, näiteks Erlenmeyeri kolbi, kolmnurkkolvi, ümarapõhjalise kolvi, lamedapõhjalise kolvi, mõõtkolvi ja mõõtesilindri puhastamiseks.
| Materjal | 316L roostevaba teras |
| Värv | Matt roostevaba teras |
| Kiire liidese läbimõõt | 32 mm |
| Sissepritseotsik | Mõõdud: 6 mm x 230 mm |
| Düüside arv | 10 tk |
| Ristihoidja | 10 tk |
Sissepritsega mooduli puhastuskorvi riiul ühenduspordiga
Laadige moodulkorvi vasakule ja paremale poole
Kiirühendus, puhas loputusvesi moodulikorvist igasse sissepritsemooduli otsikusse
| Välised mõõtmed, kõrgus millimeetrites | 179 mm |
| Välised mõõtmed, laius millimeetrites | 240 mm |
| Välised mõõtmed, sügavus millimeetrites | 505 mm |
| Netokaal | 1 kg |
Sertifitseerimine
Hangzhou Xipingzhe bioloogilise tehnoloogia Co., Ltd.
XPZ on juhtiv laboriklaaside pesumasinate tootja, mis asub Hangzhou linnas Zhejiangi provintsis Hiinas. XPZ on spetsialiseerunud automaatsete klaasnõude pesumasinate uurimisele, tootmisele ja kaubandusele, mida kasutatakse biofarmaatsia, meditsiini, kvaliteedikontrolli, toiduseire ja naftakeemia valdkonnas.
XPZ on pühendunud igasuguste puhastusprobleemide lahendamisele. Oleme Hiina kontrolliasutuste ja keemiaettevõtete peamine tarnija ning XPZ kaubamärk on levinud paljudesse teistesse riikidesse, nagu India, Ühendkuningriik, Venemaa, Lõuna-Korea, Uganda, Filipiinid jne. XPZ pakub integreeritud lahendusi, mis põhinevad kohandatud nõudlusel, sealhulgas tootevalikut, paigaldust ja käitamise koolitust jne.
Kogume rohkem ettevõtte eeliseid, et pakkuda uuenduslikke tooteid kõrge kvaliteedi ja suurepärase teenindusega, et säilitada meie pikaajaline sõprus.
XPZ tehas

Näitus

