Kiired ja kvaliteetsed hinnapakkumised, teadlikud nõustajad, kes aitavad teil valida õige lahenduse, mis vastab kõigile teie vajadustele, lühike genereerimisaeg, vastutustundlik kvaliteedikäsitlus ning ainulaadsed tooted ja teenused OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 sissepritsega LED-märgi mooduli maksmiseks ja saatmiseks. Ootame teid meie tootmisüksust külastama ja loodame luua meeldivaid ärisuhteid klientidega nii kodus kui ka välismaal pikas perspektiivis.
Kiired ja kvaliteetsed hinnapakkumised, teadlikud nõustajad, kes aitavad teil valida õige lahenduse, mis vastab kõigile teie vajadustele, lühike genereerimisaeg, vastutustundlik kvaliteedikäitlus ning ainulaadsed tooted ja teenused makse- ja saatmistoiminguteks.Hiina LED-moodul, Sissepritse moodulMe loome pidevalt uusi tehnoloogiaid, et tootmist sujuvamaks muuta ning pakkuda konkurentsivõimeliste hindade ja kõrge kvaliteediga kaupa! Klientide rahulolu on meie prioriteet! Võite meile teada anda oma ideest, et luua teie mudelile unikaalne disain, et vältida liiga palju sarnaseid osi turul! Pakume oma parimat teenust, et rahuldada kõik teie vajadused! Võtke meiega kindlasti kohe ühendust!
Au-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Sissepritse puhastuskorv, sissepritse puhastuskorvi riiul, sissepritsemoodul
Kasutatakse laboriklaaside, näiteks Erlenmeyeri kolbi, kolmnurkkolvi, ümarapõhjalise kolvi, lamedapõhjalise kolvi, mõõtkolvi ja mõõtesilindri puhastamiseks.
| Materjal | 316L roostevaba teras |
| Värv | Matt roostevaba teras |
| Kiire liidese läbimõõt | 32 mm |
| Sissepritseotsik | Mõõdud: 6 mm x 220 mm |
| Düüside arv | 8 tk |
| Omanike arv | 8 tk |
| Vedrude osiste positsioneerimine | 8 tk |
| Hoidikute kate | PA |
Sissepritsega mooduli puhastuskorvi riiul ühenduspordiga
Laadige moodulkorvi vasakule ja paremale poole
Kiirühendus, puhas loputusvesi moodulikorvist igasse sissepritsemooduli otsikusse
| Välised mõõtmed, kõrgus millimeetrites | 253 mm |
| Välised mõõtmed, laius millimeetrites | 140 mm |
| Välised mõõtmed, sügavus millimeetrites | 488 mm |
| Netokaal | 0,9 kg |