Tõusev F1
Koristuskorv, Korviriiul, Moodulkorv,
Topeltkihiline struktuur, sobib sissepritsega korviraami moodulitele ja mitte-sissepritsega korviraami moodulitele
| Materjal | 316L roostevaba teras |
| Värv | Matt roostevaba teras |
| Korvi tuvastaja | Üks |
| Korvi raami lükkamine ja tõmbamine | 550 mm |
| Kiire liidese läbimõõt | 32 mm |
| Laaditavate moodulite arv | Kaks kihti |
| Ühekihiliste moodulite arv | Kaks |
Mooduliühendusega korviriiul
Sisse- ja väljalaskekamber käsitsi lükatava ja tõmbava puhastusmehhanismiga
Paigaldatud mõlemale roostevabast terasest juhikule
Kiirkorgiga vee sisselaskeava, pesuvesi kambrijuhiku tagaküljelt igasse sissepritsemoodulisse
| Välised mõõtmed, kõrgus millimeetrites | 609 mm |
| Välised mõõtmed, laius millimeetrites | 619 mm |
| Välised mõõtmed, sügavus millimeetrites | 790 mm |
| Netokaal | kg |