Jätkame oma lahenduste ja teenuste täiustamist ja täiustamist. Samal ajal tegeleme aktiivselt uurimis- ja arendustegevusega, et pakkuda Hiinale käepidemega ümmargusi painduvaid plastmassist pesukorve ja ämbreid kiireks kohaletoimetamiseks. Tere tulemast kogu maailma tarbijatele, kes soovivad meiega äri- ja pikaajalise koostöö eesmärgil ühendust võtta. Meist saab teie usaldusväärne partner ja autoosade ning -tarvikute tarnija Hiinas.
Jätkame oma lahenduste ja teenuste täiustamist ja täiustamist. Samal ajal tegeleme aktiivselt uurimistöö ja kasvugaHiina plastmassist pesukorvi ja pesukorvi hindKui teil on soove, saatke meile oma põhjalikud nõudmised e-posti teel. Pakume teile kõige konkurentsivõimelisemat hulgihinda, superkvaliteeti ja ületamatut esmaklassilist teenindust! Pakume teile kõige konkurentsivõimelisemaid hindu ja kõrget kvaliteeti, sest oleme olnud palju professionaalsemad! Seega võtke meiega kindlasti ühendust.
Hetk-1
Au-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Alumise kihi puhastuskorv, Alumise kihi puhastuskorvi riiul, Alumise kihi moodulkorv,
Paigaldatakse ühe-, kahe- või kolmekihilisse pesurisse, asetatakse erinevatesse sissepritsemoodulitesse, loputatakse korduvkasutatavaid laboriklaase, keraamikat, plastmassi, roostevaba terast jne.
| Materjal | 316L roostevabast terasest |
| Värv | Matt roostevaba teras |
| Aktiivsusrull | Kaheksa |
| Asendiregulaator | Kaks |
| Korvi raami lükkamine ja tõmbamine | 550 mm |
| Kiire liidese läbimõõt | 32 mm |
Mooduliühendusega korviriiul
Sisse- ja väljalaskekamber käsitsi lükatava ja tõmbava puhastusmehhanismiga
Paigaldatud mõlemale roostevabast terasest juhikule
Kiirkorgiga vee sisselaskeava, pesuvesi kambrijuhiku tagaküljelt igasse sissepritsemoodulisse
| Välised mõõtmed, kõrgus millimeetrites | 158 mm |
| Välised mõõtmed, laius millimeetrites | 528 mm |
| Välised mõõtmed, sügavus millimeetrites | 566 mm |
| Netokaal | 3 kg |