Hetk-1
Au-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Alumise kihi puhastuskorv, Alumise kihi puhastuskorvi riiul, Alumise kihi moodulkorv,
Paigaldatakse ühe-, kahe- või kolmekihilisse pesurisse, asetatakse erinevatesse sissepritsemoodulitesse, loputatakse korduvkasutatavaid laboriklaase, keraamikat, plastmassi, roostevaba terast jne.
| Materjal | 316L roostevabast terasest |
| Värv | Matt roostevaba teras |
| Aktiivsusrull | Kaheksa |
| Asendiregulaator | Kaks |
| Korvi raami lükkamine ja tõmbamine | 550 mm |
| Kiire liidese läbimõõt | 32 mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Mooduliühendusega korviriiul
Sisse- ja väljalaskekamber käsitsi lükatava ja tõmbava puhastusmehhanismiga
Paigaldatud mõlemale roostevabast terasest juhikule
Kiirkorgiga vee sisselaskeava, pesuvesi kambrijuhiku tagaküljelt igasse sissepritsemoodulisse
| Välised mõõtmed, kõrgus millimeetrites | 148 mm |
| Välised mõõtmed, laius millimeetrites | 531 mm |
| Välised mõõtmed, sügavus millimeetrites | 577 mm |
| Netokaal | 3 kg |
sertifitseerimine