Kohaldamisala
Automaatne pesumasin, kasutatudtoit,põllumajandus, farmaatsia, metsandus, keskkond, põllumajandustoode testimine, laboriloomadja muudes seotud valdkondades klaasnõude puhastuslahenduste pakkumiseks. Kasutatakse Erlenmeyeri kolbide, kolbide, mõõtkolbide, pipettide, süsteviaalide, Petri tasside jms puhastamiseks ja kuivatamiseks.
Spetsifikatsioon:
| Mõõtmed (K*L*S) | 990 * 612 * 750 mm |
| Puhastuskihtide arv | 1-3 kihti |
| Kambri maht | 202L |
| Tsirkulatsioonipumba voolukiirus | 0–600 l/min reguleeritav |
| Elekter | 280V/380V |
| Küttevõimsus | 4 kW/9 kW |
| Korvi tuvastamise süsteem | Standardne |
| Paigaldusmeetod | Eraldiseisev |
| Kuivamisviis | EcoDry funktsioon |
![]()
![]()
![]()
![]()
Operatsioonide juhtimine
1. Pesu alguse viivitusfunktsioon: instrumendil on ajastatud algus- ja taimeri käivitusfunktsioon, et parandada kliendi töö efektiivsust
2. OLED-mooduli värviline ekraan, isevalgustuv, kõrge kontrastsus, vaatenurga piiranguid pole
3. taseme paroolihaldus, mis võimaldab kasutada erinevaid haldusõigusi
4. Seadme rikke enesediagnostika ja heli- ning tekstiteated
5. Andmete automaatse salvestamise funktsioon (valikuline)
6.USB puhastusandmete ekspordi funktsioon (valikuline)
7. Mikroprinteri andmete printimise funktsioon (valikuline)
Funktsiooni tutvustus
1. Viitkäivituse valik: Pesemise viivitus loenduri või fikseeritud aja järgi
2. Funktsionaalne kaitse erinevate paroolitasemetega
3. Juhtimissüsteem: mikroarvuti juhtimine, RS485, optolülitite isolatsioon, originaalne imporditud kiip, signaali kaugülekanne kaitstud.
4. Automaatne uksesüsteem
5. Tsirkulatsioonisüsteem: Muutuva sagedusega käivitusfunktsioon. Tsirkulatsioonipumba vooluhulk: 0–600 l/min. Rõhu jälgimine ja vahutamisvastane pesemine tõhusa puhastamise tagamiseks. Pihustushoob kiirusemonitoriga takistuse alarmimiseks.
6. Puhastusrestide süsteem: Puhastusrestid on igal tasandil vahetatavad. Mitmetasandilise sissepritsepesu ja vahetatavate korvide paindlikkus. Rohkem kui kolm veesisselaskeava automaatse sulgumisklapiga. Automaatne korvi tuvastamine ja veevoolu reguleerimine.
7. Mahutavuskõrgus: Ühe taseme puhastuskõrgus: 70 cm Puhastuskõrgus kahel tasemel: 46 cm Puhastuskõrgus kolmel tasemel: 17 cm
Sertifikaadid:
KKK:
K1: Miks valida XPZ?
Oleme Hiina kontrolliasutuste ja keemiaettevõtete peamine tarnija.
Meie bränd on levinud paljudesse teistesse riikidesse, näiteks Indiasse, Ühendkuningriiki, Venemaale, Aafrikasse ja Euroopasse.
Pakume integreeritud lahendusi, mis põhinevad kohandatud nõudlusel, sealhulgas tootevalikul, paigaldamisel ja käitamise koolitusel.
K2: Millist saadetist saab klient valida?
Tavaliselt saadetakse meritsi, õhuteed pidi.
Anname endast parima, et rahuldada klientide transpordivajadusi.
K3: Kuidas tagada toote kvaliteet ja müügijärgne teenindus?
Meil on CE, ISO kvaliteedisertifikaat jne.
Meil on suurepärane müügijärgne teenindus ja müügijärgne insener.
Meie toodetel on garantiiaeg.
Q4: purkwekülastada oma tehast veebis?
Oleme väga toetavad.
K5: Millist makseviisi saab klient valida?
T/T, L/C ja jne.